Strieborné náušnice - pozlátený kruh
"Skutočná krása nepotrebuje kričať, stačí jej jemný záblesk."
Hľadáte dokonalý minimalizmus? Tieto jemné puzetové náušnice v tvare otvoreného kruhu sú definíciou modernej elegancie. Ich subtílny dizajn a žiarivý povrch z 24-karátového zlata dodajú vášmu vzhľadu okamžitý šmrnc bez toho, aby pôsobili prehnane. Sú to presne tie náušnice, ktoré nebudete chcieť zložiť – hodia sa ku každému outfitu a každej príležitosti.
Podrobný popis
Tento šperk je vyrobený z pravého šperkového striebra rýdzosti 925, ktoré je pozlátené vrstvou 24-karátového zlata. Vďaka špeciálnej antikoróznej úprave si náušnice zachovávajú svoj vysoký lesk a sú chránené pred prirodzenou oxidáciou. S priemerom 8 mm a ultra nízkou hmotnosťou (len 0,55 g) sú ideálnou voľbou pre milovníčky "nude" šperkov, ktoré na uchu takmer necítite. Klasické puzetové zapínanie s puncovaným motýlikom zaručuje bezpečné a pohodlné nosenie.
| Vlastnosť | Špecifikácia |
|---|---|
| Názov produktu | 8 mm pozlátený otvorený kruh |
| ID produktu | 50405 |
| Materiál | Šperkové striebro 925 |
| Povrchová úprava | 24K Zlato Pokovované + Antikorózna úprava |
| Rozmery | 8 mm x 8 mm |
| Hmotnosť striebra | 0.55 g |
| Typ zapínania | Puzeta |
.png)